Poszukiwany listem gończym - Jerzy Cichocki

9
04.06.2020
Poszukiwany listem gończym - Jerzy Cichocki
(fot. KMP Elbląg)
Sąd Rejonowy w Elblągu, za przestępstwo z art. 59 ust. 3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii  poszukuje listem gończym Jerzego Cichockiego.

Jerzy Cichocki, lat 25

ur. 14.04.1995 roku w Elbląg

ostatnie miejsce zamieszkania:

Elbląg, ul. Beniowskiego
    
   Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby poszukiwanej o przekazanie ich na numer telefonu alarmowego 112. Wszelkie informacje dot. poszukiwanego można przesyłać również anonimowo.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

kurde tak jakbym już gdzieś tą morde widział, gdzieś Władysława, Nowowiejska
(2020.06.04)

info

3  
  1
szacun ziomuś! oby cię żadna konfitura nie nadała! wolności jak najdłużej zycze
hogo (2020.06.04)
@hogo - stop, błąd, oby tego pseudo ziomusia policja złapała jak najszybciej!
(2020.06.04)
Pozdrawiam miska
(2020.06.04)

info

0  
  1
Pogadamy w więzieniu "fest"miska.
(2020.06.04)

info

0  
  0
Szukajcie aż znajdziecie chińczyk nie zmieni zdania
(2020.06.04)

info

2  
  0
Gdybym mógł stanowić prawo, to dla wszystkich, którzy piszą "szacun ziomuś"oraz tych poszukiwanych, stworzyłbym specjalną strefę (najlepiej wyspę na morzu). Zostali by pozostawieni sami sobie, bez opieki medycznej, bez 500+, bez dostarczania żywności i bez możliwości wydostania się. Musieliby tam przetrwać i wszystko sami stworzyć od zera. Sami zasiać ziarno lub hodować zwierzaki. Jeśli by to olali to ich strata, zdechliby z głodu albo sami się zjedli nawzajem. Wtedy mogliby pokazać jakie z nich "prawilniaki". Byłby to ciekawy eksperyment naukowy.
RGB (2020.06.07)
@RGB - Co ty mieszasz tu 500+ wszędzie byle coś to bo 500+ nie było tych 500 I też byli poszukiwani bijatyki itd. Chłopak 25 lat to jakie on ma 500+ nawet jak ma dziecko to te pieniądze dostaje matka dziecka chyba wam wszystkim żal d. .. ściska że ktoś ma a wy nie zrób sobie dziecko i będziesz miał też 500+ i zobaczysz czy za te 500 tak łatwo utrzymać dziecko przy dzisiejszych cenach ja mam roczne dziecko i na same pampersy idzie miesięcznie i żona dostaje te 500 plus I gdym nie pracował i to ciężko to raczej byśmy dziecka nie utrzymali
(2020.06.08)
@hogo - siedziałem z nim :D
LEON1324 (2023.10.25)