UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdybym mógł stanowić prawo, to dla wszystkich, którzy piszą "szacun ziomuś"oraz tych poszukiwanych, stworzyłbym specjalną strefę (najlepiej wyspę na morzu). Zostali by pozostawieni sami sobie, bez opieki medycznej, bez 500+, bez dostarczania żywności i bez możliwości wydostania się. Musieliby tam przetrwać i wszystko sami stworzyć od zera. Sami zasiać ziarno lub hodować zwierzaki. Jeśli by to olali to ich strata, zdechliby z głodu albo sami się zjedli nawzajem. Wtedy mogliby pokazać jakie z nich "prawilniaki". Byłby to ciekawy eksperyment naukowy.

RGB

Anuluj