UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RGB - Co ty mieszasz tu 500+ wszędzie byle coś to bo 500+ nie było tych 500 I też byli poszukiwani bijatyki itd. Chłopak 25 lat to jakie on ma 500+ nawet jak ma dziecko to te pieniądze dostaje matka dziecka chyba wam wszystkim żal d. .. ściska że ktoś ma a wy nie zrób sobie dziecko i będziesz miał też 500+ i zobaczysz czy za te 500 tak łatwo utrzymać dziecko przy dzisiejszych cenach ja mam roczne dziecko i na same pampersy idzie miesięcznie i żona dostaje te 500 plus I gdym nie pracował i to ciężko to raczej byśmy dziecka nie utrzymali