Kierował samochodem pod wpływem narkotyków

6
30.11.2020
Kierował samochodem pod wpływem narkotyków
Fot. arch. KMP w Elblągu
Policjanci z Pasłęka zatrzymali 25-latka, który kierował samochodem pod wpływem narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim marihuanę. Mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym oraz posiadanie narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W Pasłęku przy ul. Jagiełły policjanci zatrzymali do kontroli osobowego seata. Okazało, że 25-letni kierujący miał przy sobie marihuanę. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami przyznał się, że wcześniej palił narkotyk. Została mu pobrana krew do badań laboratoryjnych. Kierowca trafił do policyjnego aresztu, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Naćpany samochód?
(2020.11.30)

info

1  
  0
Same zakazy. I po co było obalać komune.
sfvs (2020.11.30)

info

3  
  0
Utylizować pacana na miejscu. do worka i do szamba.
(2020.12.01)

info

4  
  4
palił narkotyk :D ciekawe jak złapią kogoś po wódzie to napiszą : pił narkotyk :D albo po kleju, wdychał opary narkotyczne ? co by nie było na pewno dużo lepiej kierować trzeźwym niż nie trzeźwym ehhh, a po kleju można kierować autem ? chyba nie ma przepisu który to reguluje ?
ooooooooooo7 (2020.12.01)

info

2  
  1
Tak jest z wieśniakami jego przodkowie pili bełty w pgerze to ten łeb ćpa !!! W kamieniołomy z dziadostwem żeby się nauczył pracy i szacunku dla drugiego człowieka !!!!
Pracowity (2020.12.01)

info

1  
  1
Trzy lata za to że jechał naćpany i mógł kogoś zabić to trochę mało. A swoją drogą miałem nadzieje że naród wiejski jest bardziej odporny i nie przejmie tak szybko nawyków miastowych ćpaczy i meneli.
(2020.12.02)

info

0  
  1