Kierował samochodem pod wpływem narkotyków
Fot. arch. KMP w Elblągu
Policjanci z Pasłęka zatrzymali 25-latka, który kierował samochodem pod wpływem narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim marihuanę. Mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym oraz posiadanie narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.