UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

palił narkotyk :D ciekawe jak złapią kogoś po wódzie to napiszą : pił narkotyk :D albo po kleju, wdychał opary narkotyczne ? co by nie było na pewno dużo lepiej kierować trzeźwym niż nie trzeźwym ehhh, a po kleju można kierować autem ? chyba nie ma przepisu który to reguluje ?

ooooooooooo7

Anuluj