UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
palił narkotyk :D ciekawe jak złapią kogoś po wódzie to napiszą : pił narkotyk :D albo po kleju, wdychał opary narkotyczne ? co by nie było na pewno dużo lepiej kierować trzeźwym niż nie trzeźwym ehhh, a po kleju można kierować autem ? chyba nie ma przepisu który to reguluje ?
ooooooooooo7