UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzy lata za to że jechał naćpany i mógł kogoś zabić to trochę mało. A swoją drogą miałem nadzieje że naród wiejski jest bardziej odporny i nie przejmie tak szybko nawyków miastowych ćpaczy i meneli.
Trzy lata za to że jechał naćpany i mógł kogoś zabić to trochę mało. A swoją drogą miałem nadzieje że naród wiejski jest bardziej odporny i nie przejmie tak szybko nawyków miastowych ćpaczy i meneli.