UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzy lata za to że jechał naćpany i mógł kogoś zabić to trochę mało. A swoją drogą miałem nadzieje że naród wiejski jest bardziej odporny i nie przejmie tak szybko nawyków miastowych ćpaczy i meneli.


Anuluj