Gazem w funkcjonariuszy KAS

8
05.01.2021
Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej weszli do punktu nielegalnych gier hazardowych. W trakcie interwencji puszczono na nich gaz łzawiący.

W grudniu ubiegłego roku funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej zlikwidowali w Braniewie nielegalny punkt gier hazardowych. Miejsce było dobrze zabezpieczone podwójną metalową śluzą. Aby ją sforsować funkcjonariusze musieli użyć m.in. łomu. Dodatkowo puszczono na nich gaz łzawiący. - Ponieważ już wcześniej zdarzały się takie sytuacje, mundurowi byli odpowiednio przygotowani. Funkcjonariusz przebywający wewnątrz lokalu wyposażony był w maskę przeciwgazową, co ograniczyło emisję substancji oraz umożliwiło odcięcie nożycami przewodów doprowadzających gaz do rozpylacza. - informuje Izba Skarbowa w Olsztynie.

W środku zabezpieczono dwa zestawy komputerowe do gier hazardowych oraz bitomat Obecnie sprawą zajmuje się Referat Dochodzeniowi – Śledczy.

oprac. SM

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Przestępcy to półgłówki, przewidywalne półgłówki ale w tym przypadku przynajmniej poczucie humoru mieli :)
bysia (2021.01.05)

info

6  
  4
Wszystkie te punkty to pralnie pieniędzy i wylęgarnie patologii. Gdyby działali legalnie i zgodnie z prawem to nie stosowaliby takich zabezpieczeń. takie punkty dzialają praktycznie w każdym większym mieście i nie są specjalnie niepokojone
(2021.01.05)

info

7  
  0
kto to pisał ten artykuł :D W nagłówku o "gazie rozweselającym"a w artykule o "gazie łzawiącym"
43ret (2021.01.05)
do czego to doszło w PL nie można grać na automatach, grać w pokera na kase itd prawie nic nie można bo panowie u władzy zabraniają a inni panowie tą głupotę egzekwują, śmiejecie sie z ruskich, ukrainy i bialorusi a u nas tak samo, polska to straszny kraj w którym rządzą od 89 psychopaci
o00o0o7 (2021.01.05)
"mundurowi byli odpowiednio przygotowani. .. "Hahahahaha widać XD. Na załączonym filmie funkcjonariusz w masce przeciwgazowej MP-4 z czasów Polski Ludowej.
hgj (2021.01.05)

info

2  
  5
@o00o0o7 - Co stoi na przeszkodzie zatrudnić się w firmie robiącej interesy za wschodnią granicą. Nie potrafisz żyć bez cwaniactwa to dalej rusz tyłek
(2021.01.05)
@43ret - Poprawione.
SebastianMalicki (2021.01.06)
Gaz jak gaz. Od czasów PRL wiele się nie zmienił, więc po co przepłacać. Stara, ale jara. Daje radę.
ZenonK (2021.01.08)

info

0  
  0