UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gaz jak gaz. Od czasów PRL wiele się nie zmienił, więc po co przepłacać. Stara, ale jara. Daje radę.
ZenonK
Gaz jak gaz. Od czasów PRL wiele się nie zmienił, więc po co przepłacać. Stara, ale jara. Daje radę.
ZenonK