UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@o00o0o7 - Co stoi na przeszkodzie zatrudnić się w firmie robiącej interesy za wschodnią granicą. Nie potrafisz żyć bez cwaniactwa to dalej rusz tyłek
@o00o0o7 - Co stoi na przeszkodzie zatrudnić się w firmie robiącej interesy za wschodnią granicą. Nie potrafisz żyć bez cwaniactwa to dalej rusz tyłek