Bezpieczne Wakacje w Ruchu Drogowym – konkurs rozstrzygnięty
Komisja konkursowa wyróżniła dwie prace plastyczne. Pierwszą wyróżnioną wykonały dzieci Aleksandra Gradowska i Aleksander Wawryszuk z Przedszkola nr 21 w Elblągu. Praca pod opieką nauczycielki Doroty Zgadzaj nosi tytuł „Na ulicy ruch jest wielki”. Przesłaniem i motywem powstania tej pracy był ruch samochodowy. Drugą wyróżnioną pracę wykonała Laura Częczek z Przedszkola nr 24 w Elblągu, pod opieką Alicji Humla. Komisja nagrodziła również prace plastyczne wykonane przez Amelię Kaliszewską, Lilianę Wojtkowską, Zuzannę Pinszke, Fabiana Wiśniewskiego, Laurę Piszak, Paulinę Jurewicz, Kingę Tkaczyk, Jakuba Tkaczyk, Hannę Budziwojską z Przedszkola nr 15, Alicję Kudosz z Przedszkola nr 8, Igę Wiktorowską z Przedszkola nr 4, Zofię Błażejewską z Przedszkola nr 13, Amelię Makowską z Przedszkola Niepublicznego WIKI, Dominikę Szwarc, Klarę Michałowską, Hannę Prątnicką, Nelę Chraniuk z Przedszkola nr 23, pracę wspólną Natalii Nowak, Julii Anuszek, Izabeli Dziwulskiej z Przedszkola nr 24, pracę wspólną dzieci z Przedszkola nr 31 oraz pracę wspólną grupy III z Przedszkola nr 5. Nagrody i dyplomy zostaną przekazane do placówek na początku przyszłego tygodnia. Konkurs koordynował i organizował zespół policjantów, zajmujących się profilaktyką z ramienia Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu. Gratulujemy wyróżnionym i nagrodzonym.