Związkowy Klub Sportowy Olimpia Elbląg zaprasza wszystkie dzieci z rocznika 2019 na bezpłatne treningi na Stadionie Miejskim przy Agrykola 8.
W każdą środę sierpnia o godz. 16:00, Olimpia Elbląg zaprasza do wspólnej zabawy i być może rozpoczęcia przygody z piłką nożną. Treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów i całkowicie bezpłatne.
Lepsza promocją Olimpii zamiast tych plakatów byłaby dobra gra a młodzi sami by walili drzwiami i oknami by być częścią tej drużyny. Narazie patrząc na ten plakat to trochę mi tego wszystkiego żal....