UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lepsza promocją Olimpii zamiast tych plakatów byłaby dobra gra a młodzi sami by walili drzwiami i oknami by być częścią tej drużyny. Narazie patrząc na ten plakat to trochę mi tego wszystkiego żal....

EB

Anuluj