UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lepsza promocją Olimpii zamiast tych plakatów byłaby dobra gra a młodzi sami by walili drzwiami i oknami by być częścią tej drużyny. Narazie patrząc na ten plakat to trochę mi tego wszystkiego żal....
EB
Lepsza promocją Olimpii zamiast tych plakatów byłaby dobra gra a młodzi sami by walili drzwiami i oknami by być częścią tej drużyny. Narazie patrząc na ten plakat to trochę mi tego wszystkiego żal....
EB