Rozmowy w Paśmie Kultury

7
08.06.2023
Rozmowy w Paśmie Kultury
Od kwietnia do czerwca nagranych zostało 8 odcinków. Ośmiu wyjątkowych gości to kilkaset minut ciekawych rozmów na wiele tematów, których wspólnym mianownikiem jest kultura. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu realizuje nowy projekt rozmów kulturalno-publicystycznych zatytułowany – Pasmo Kultury, który można posłuchać, albo obejrzeć. Wybór należy do Państwa.

Pomysł Pasma Kultury polega na nagraniu rozmów z osobami, które mają ciekawe rzeczy do powiedzenia, które są bardzo twórcze i uważają, że otworzą nam drzwi do lepszego, bardziej ciekawego świata – mówi, opisując audycję Pasmo Kultury Antoni Czyżyk Dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Wierzymy, że słuchacze podcastów i odbiorcy naszych rozmów dowiedzą się wiele o życiu kulturalnego naszego miasta. Gospodarze audycji Kamil Czyżak i Katarzyna Rogacka zadbają o to, aby goście, a zarazem tematy rozmów, które zapełniają Pasmo Kultury zaskakiwały i zachęcały do odsłuchu lub obejrzenia.

Jeśli więc jesteście Państwo ciekawi co mają do powiedzenia wyjątkowi ludzie, a może szukacie motywacji, inspiracji i sił do działania – włączcie rozmowy przygotowane przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Naprawdę warto, bo jeśli już zdecydujecie się zostać z Pasmem Kultury, przekonacie się, że zaproszeni goście opowiedzą naprawdę wiele ciekawych historii.

Zapraszamy do słuchania!

Audycja wideo: PasmoKultury

Podcast dostępny tutaj:

PodcastPasmoKultury

SpotifyPasmoKultury

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ostatnio krąży po necie filmik z "Wybitym "aktorem Andrzejem Sewerynem przepełnione MEGA KULTURĄ.
(2023.06.08)
Najważniejsze, że ma rację
(2023.06.08)
a co powiesz na wystąpienia K. Pawłowicz?
(2023.06.08)
K. Pawlowicz? A kto to?
(2023.06.08)
A już myślałem, że to inicjatywa powstania ponownie Radia w Elblągu. Przed jesiennymi wyborami, a na pewno przed samorządowymi w kwietniu 2024,jak prezes kraju na oba te wybory w dotychczasowych terminach się zgodzi. byłby to dobry ruch.
(2023.06.08)

info

1  
  0
Nie wiedzą co począć. Światowid we mgle a to tam powinna powstawać kultura nie tylko odtwórcza milionowa wersja samby czy innego bujańca
(2023.06.08)

info

3  
  1
Ktoś już może sobie propagandową tubę szykować przed wyborami.
(2023.06.08)

info

2  
  0