Rozmowy w Paśmie Kultury
Pomysł Pasma Kultury polega na nagraniu rozmów z osobami, które mają ciekawe rzeczy do powiedzenia, które są bardzo twórcze i uważają, że otworzą nam drzwi do lepszego, bardziej ciekawego świata – mówi, opisując audycję Pasmo Kultury Antoni Czyżyk Dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.
Wierzymy, że słuchacze podcastów i odbiorcy naszych rozmów dowiedzą się wiele o życiu kulturalnego naszego miasta. Gospodarze audycji Kamil Czyżak i Katarzyna Rogacka zadbają o to, aby goście, a zarazem tematy rozmów, które zapełniają Pasmo Kultury zaskakiwały i zachęcały do odsłuchu lub obejrzenia.
Jeśli więc jesteście Państwo ciekawi co mają do powiedzenia wyjątkowi ludzie, a może szukacie motywacji, inspiracji i sił do działania – włączcie rozmowy przygotowane przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Naprawdę warto, bo jeśli już zdecydujecie się zostać z Pasmem Kultury, przekonacie się, że zaproszeni goście opowiedzą naprawdę wiele ciekawych historii.
Zapraszamy do słuchania!
Audycja wideo: PasmoKultury
Podcast dostępny tutaj: