UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A już myślałem, że to inicjatywa powstania ponownie Radia w Elblągu. Przed jesiennymi wyborami, a na pewno przed samorządowymi w kwietniu 2024,jak prezes kraju na oba te wybory w dotychczasowych terminach się zgodzi. byłby to dobry ruch.


Anuluj