UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ooo widzę, że Ktoś chyba też zgłosił wniosek w ogólnomiejskim do BO na 2020,myślę, że tym razem. .. .wygra głodowanie.
pampi-ZAWADA
Ooo widzę, że Ktoś chyba też zgłosił wniosek w ogólnomiejskim do BO na 2020,myślę, że tym razem. .. .wygra głodowanie.
pampi-ZAWADA