UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ooo widzę, że Ktoś chyba też zgłosił wniosek w ogólnomiejskim do BO na 2020,myślę, że tym razem. .. .wygra głodowanie.

pampi-ZAWADA

Anuluj