Koncert Noworoczny

2
29.12.2014
Koncert Noworoczny
Wydarzeniem artystycznym podczas poprzedniej uroczystości był „Koncert Bisów” w wykonaniu „Bel Canto Tenors”, fot. WS (arch. portEl.pl)
We wtorek, 6 stycznia o godz. 18 w Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu odbędzie się Koncert Noworoczny. Tradycyjnie już podczas uroczystości Prezydent Elbląga wręczy nagrody osobom i instytucjom, które w 2014 roku zasłużyły się dla naszego miasta.
W tym roku wydarzeniem artystycznym podczas uroczystości będzie koncert „Swinging with Sinatra” w wykonaniu Jarka Wista z zespołem w składzie: Piotr Wrombel – fortepian, Wojciech Pulcyn – kontrabas, Konrad Zemler – gitara, Robert Murakowski – trąbka, Krzysztof Szmańda – perkusja oraz Elbląskiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Marka Mosia. Aranżacje: Krzysztof Herdzin.
   Pula wejściówek na koncert została już wyczerpana.
   
Joanna Urbaniak, Rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

co to znaczy wyczerpana? Od ponad dwóch tygodni próbuję odnaleźć informację w jaki sposób od kiedy i gdzie będą rozprowadzane wejściówki. Zatem proszę o oficjalną informację gdzie był urzędowy komunikat tudzież wzmianka na ten temat. ogłoszenia
tajemniczadystrybucjawejściówe (2014.12.30)

info

7  
  0
Jest to, że tak powiem chamstwo i kpina z wyborców, których władza ma gdzieś głęboko w. .. !!! Społeczeństwo-"motłoch" potrzebny jest tylko przy wyborach. Potem władza bawi się w swoim gronie za nasze pieniądze. Zawsze uważałem, że mądre społeczeństwo nie idzie do żadnych wyborów i nie legitymizuje nierobów, krętaczy, burmistrzów, prezydentów itp. Sami się odznaczają i sami się bawią - bo tak było zawsze - a im się to należy za rzekomo bardzo ciężką pracę. obywatel el.
(2014.12.31)

info

2  
  0