Koncert Noworoczny
Wydarzeniem artystycznym podczas poprzedniej uroczystości był „Koncert Bisów” w wykonaniu „Bel Canto Tenors”, fot. WS (arch. portEl.pl)
We wtorek, 6 stycznia o godz. 18 w Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu odbędzie się Koncert Noworoczny. Tradycyjnie już podczas uroczystości Prezydent Elbląga wręczy nagrody osobom i instytucjom, które w 2014 roku zasłużyły się dla naszego miasta.