UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jest to, że tak powiem chamstwo i kpina z wyborców, których władza ma gdzieś głęboko w. .. !!! Społeczeństwo-"motłoch" potrzebny jest tylko przy wyborach. Potem władza bawi się w swoim gronie za nasze pieniądze. Zawsze uważałem, że mądre społeczeństwo nie idzie do żadnych wyborów i nie legitymizuje nierobów, krętaczy, burmistrzów, prezydentów itp. Sami się odznaczają i sami się bawią - bo tak było zawsze - a im się to należy za rzekomo bardzo ciężką pracę. obywatel el.