UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest to, że tak powiem chamstwo i kpina z wyborców, których władza ma gdzieś głęboko w. .. !!! Społeczeństwo-"motłoch" potrzebny jest tylko przy wyborach. Potem władza bawi się w swoim gronie za nasze pieniądze. Zawsze uważałem, że mądre społeczeństwo nie idzie do żadnych wyborów i nie legitymizuje nierobów, krętaczy, burmistrzów, prezydentów itp. Sami się odznaczają i sami się bawią - bo tak było zawsze - a im się to należy za rzekomo bardzo ciężką pracę. obywatel el.


Anuluj