Koncert Acid Drinkers

9
10.11.2008
Koncert Acid Drinkers
11 listopada (wtorek) o godz. 19.00 w Klubie Muzycznym EDEN przy ul. Królewieckiej 195 F odbędzie się koncert Acid Drinkers. Cena biletu 25 zł - przedsprzedaż, a w dniu koncertu 35 zł.
ACID DRINKERS jest do dnia dzisiejszego najlepszym i najbardziej widowiskowym zespołem thrash metalowym w Polsce. Jego popularność wyszła daleko poza scenę stricte metalową. W swojej historii KWASOŻŁOPY zagrali ponad 500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś - wystarczy wspomnieć choćby występy podczas festiwali jarocińskich, Metalmanii, Węgorzewa, Przystanku Woodstock czy Odjazdów. Na każdym z nich ACID byli gwiazdą pierwszej wielkości. Poprzedzali w naszym kraju występy m.in. DEEP PURPLE, MEGADETH, BRUCE`A DICKINSONA, SEPULTURY, PARADISE LOST, SLAYERA a na ich płytach wśród gości znaleźć można Edytę Bartosiewicz, Kazika Staszewskiego, Tomka Lipnickiego z Illusion, Patrycję Kosiarkiewicz i Grzegorza Skawińskiego. [fotoc] ACID DRINKERS są zdobywcami FRYDERYKA 1998, 2000 i 2004 w kategorii hard&heavy, a także Złotego Bączka za rok 1998 - nagrody II PR TVP w kategorii najlepszego zespołu. Ponadto zostali oni uznani za jeden z pięciu najlepszych zespołów lat 90-tych przez dziennikarzy oraz czytelników miesięcznika TYLKO ROCK (wspólnie z Hey, Kazikiem Staszewskim, Edytą Bartosiewicz i O.N.A.).
oprac. Anieze

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

To elblaska odpowiedz na bal prezydencki w Warszawie!
xiunc (2008.11.04)

info

0  
  0
To Edyta Bartosiewicz jest zespołem?
Sven (2008.11.04)

info

0  
  0
Drogo
(2008.11.04)

info

0  
  0
Acid Robert, Niedźwiedź Drinkers
freshmind (2008.11.04)

info

0  
  0
Lipnicki nie był gościem tylko członkiem zespołu przez jakiś czas; )
ten_co_wie (2008.11.04)

info

0  
  0
Titus jest Najlepszy, pamietam Ich koncert na małej scenie w Jarocinie> Powieżli im perkusje wczasie zadymy. STARE CZASY HEE HEE!!!
TATTOO (2008.11.05)

info

0  
  0
A gdzie jest ten Eden?
Niewtajemniczona (2008.11.05)

info

0  
  0
za niedawno otwarta Biedronka, która znajduje się naprzeciwko Nowego Szpitala (wojewódzkiego), przechodzisz przez Biedronkę a dalej idziesz za muzyką/ludźmi :)
ten_co_wie (2008.11.10)

info

0  
  0
Byłem w Arenie, jak grali przed Sepulturą. .. Był ogień wtedy. .. !!!! Ale dziś wolę iść na musical.
Old Man (2008.11.11)

info

0  
  0