UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem w Arenie, jak grali przed Sepulturą. .. Był ogień wtedy. .. !!!! Ale dziś wolę iść na musical.
Old Man
Byłem w Arenie, jak grali przed Sepulturą. .. Był ogień wtedy. .. !!!! Ale dziś wolę iść na musical.
Old Man