UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

za niedawno otwarta Biedronka, która znajduje się naprzeciwko Nowego Szpitala (wojewódzkiego), przechodzisz przez Biedronkę a dalej idziesz za muzyką/ludźmi :)

ten_co_wie

Anuluj