Elbląscy artyści kobietom na krańcu świata
Nie da się powiedzieć, że elbląskie środowiska kulturotwórcze są rozpieszczane przez władze samorządowe, dlatego odczuwamy potrzebę uzupełniania tego niedostatku. My kulturę lubimy, naszych twórców cenimy i staramy się dostrzegać ważne przedsięwzięcia. Dlatego też zaintrygowała nas inicjatywa Agnieszki Mączyńskiej i grona elbląskich artystów, by swoimi pracami wesprzeć fundację Unaweza. Zobacz zdjęcia prac.