UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sądzę, że idea przytłoczyła twórców. Prace są w konwencji "plakatowej"i nadają się do wnętrz "komercyjnych". Nie mógłbym w domu, codziennie oglądać tych obrazów kobiet wiecznie smutnych, filozoficznych, zadumanych, zasmuconych. Nie jestem z tych, których cieszy cudze nieszczęście. Te obrazy nie dają mi energii, radości i poparcia co rano.