UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wydaje mi się, że pokazywanie tych prac w "bezimiennej formie"jest nie na miejscu. Skoro w króciutkim materiale można było wymienić twórców z imienia i nazwiska, to tym bardziej eksponowane prace powinny mieć autora. A za cały pomysł wielkie brawa. Pomaganie ludziom potrzebującym zawsze godne jest pochwały i poparcia. I jeszcze jedno - nikt nikogo nie zmusza do wieszania takich obrazów, jedni powieszą oleodruk "Słoneczników"van Gogha, a inny woli oryginał nieznanego artysty. De gustibus non est disputandum.
paterek