Bezpłatne bilety dla seniorów do teatru

4
08.01.2025
Bezpłatne bilety dla seniorów do teatru
arch. UM w Elblągu
Miasto wdraża program w zakresie promocji kultury teatralnej wśród starszych elblążanek i elblążan. W styczniu seniorzy będą mogli skorzystać z bezpłatnych biletów na wybrane spektakle teatralne.

To efekt porozumienia zawartego z Teatrem im. A. Sewruka w Elblągu. Pierwsze bezpłatne wejściówki będą dostępne na spektakl „Czarno-białe w kolorze” w reż. Artura Hofmana, który odbędzie się 12 stycznia o godz. 17. Darmowe bilety będą dostępne od 9 stycznia w kasie Teatru (otwarta od 10:00 do 18:00). Jedna osoba (powyżej 60 roku życia) może odebrać jeden bezpłatny bilet (za okazaniem dokumentu tożsamości). Liczba darmowych wejściówek ograniczona. Bezpłatne bilety na spektakle teatralne będą udostępniane seniorom cyklicznie przez cały 2025 rok. Informacja będzie przekazywana po ustaleniu repertuaru z teatrem i dokonanej rezerwacji biletów dla seniorów przez miasto.

Informacja UM w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Bardzo dobra inicjatywa.
(2025.01.10)

info

3  
  1
Inicjatywa dobra, ale realizacja fatalna. Według artykułu odbiór biletów miał być od 9 stycznia w kasie teatru osobiście za okazaniem dowodu osobistego. Kasa czynna jest od godz.10 a o godz.10.10 nie było już biletów. Cud?! A może przekręt?! Ciekawe czy prezydent jest świadomy tego jak urzędnicy realizują tę inicjatywę. Warto też przyjżeć się tym seniorom na widowni.
(2025.01.10)

info

4  
  1
Jeżeli bilety były dostępne od godz.10,9 stycznia 2025 to dlaczego koło godz.14,tego samego dnia nie było śladu po biletach. W takim razie ile tych biletów było ? Kiedy seniorzy zdążyli je pobrać ???
Seniorka (2025.01.11)

info

2  
  0
Dobrze się w tym teatrze dzieje. Ciągle szukają pracowników
Sekt in (2025.01.16)

info

0  
  0