UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Inicjatywa dobra, ale realizacja fatalna. Według artykułu odbiór biletów miał być od 9 stycznia w kasie teatru osobiście za okazaniem dowodu osobistego. Kasa czynna jest od godz.10 a o godz.10.10 nie było już biletów. Cud?! A może przekręt?! Ciekawe czy prezydent jest świadomy tego jak urzędnicy realizują tę inicjatywę. Warto też przyjżeć się tym seniorom na widowni.