UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Inicjatywa dobra, ale realizacja fatalna. Według artykułu odbiór biletów miał być od 9 stycznia w kasie teatru osobiście za okazaniem dowodu osobistego. Kasa czynna jest od godz.10 a o godz.10.10 nie było już biletów. Cud?! A może przekręt?! Ciekawe czy prezydent jest świadomy tego jak urzędnicy realizują tę inicjatywę. Warto też przyjżeć się tym seniorom na widowni.