Moc budzi się w kinie Światowid

4
25.11.2015
Moc budzi się w kinie Światowid
plakat nadesłany
W kinie Światowid trwają przygotowania do oficjalnej premiery filmu „Gwiezdne wojny. Przebudzenie mocy”. Organizatorzy zdradzają kilka nowych szczegółów. Wydarzenie rozpocznie się już 17 grudnia o 22.30. Specjalnie, dla fanów, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej na temat ich ulubionego filmu, zaplanowane zostały dwie krótkie prezentacje.
Temat pierwszej z nich brzmi: „Elegancka broń na bardziej cywilizowane czasy” (cytat Obi-Wan Kenobi).
   - W pół godziny postaram się poszerzyć wiedzę widzów na temat najbardziej rozpoznawalnej broni w „Gwiezdnych Wojnach” oraz podpowiem, jak zrobić swój własny miecz – zapowiada Bartosz Izdebski, prelegent, kurator wystawy i współorganizator premiery. - O 23.00 wysłuchamy Pawła Wierzbickiego, który podzieli się z nami swoją wiedzą na temat Zakonu Jedi. Dowiemy się więcej o historii, randze, jak również strukturze „wrażliwych na Moc”.
   Po części naukowej, o 23.30 przyjdzie czas na oficjalne otwarcie wystawy, w skład której wejdą obiekty pochodzące ze zbiorów największych fanów, kolekcjonerów oraz modelarzy z okolic. Minutę po północy widzowie zostaną zaproszeni do dużej sali kina Światowid na Pokaz Walk. A zaraz potem w obu salach jednocześnie rozpocznie się coś, na co wszyscy czekają – seans filmu „Gwiezdne wojny. Przebudzenie mocy”.
   Bilety na pokazy premierowe można zakupić w kasie CSE „Światowid”. Na pozostałe pokazy bilety dostępne są również w sprzedaży i rezerwacji internetowej.
   
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ale kiedy ? Dziś ? Jutro ? Za miesiąc ? Za rok ?
dociekliwy123 (2015.11.25)

info

1  
  0
a jakaś data tego wydarzenia pojawi się czy mam już dziś szykować się na wieczór.
ciekawy123456 (2015.11.25)

info

1  
  0
Czy ci co wstawili te dwa komentarze umieją myśleć?Wątpię, ba nawet napiszę są niedorozwinięci!Premiera jest 18 grudnia 2015(żebyście nie czekali miesiąca, roku, lub stulecia). Seans ma się zacząć o godzinie 00:01,czyli JEDNĄ MINUTĘ PO PÓŁNOCY, przed premierą będą pokazy!ZROZUMIELI?!
Benton (2015.11.25)
Drogi " Benton" kiedy Ci niedorozwinięci jak piszesz dwaj komentujący pisali swoje komentarze to nie było "Wydarzenie rozpocznie się już 17 grudnia o 22.30." tego zdania. Autor wstawił je własnie po ich komentarzach, wiec daruj sobie obrażanie innych. pozdrawaim
ciekawy123456 (2015.11.26)