UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ci co wstawili te dwa komentarze umieją myśleć?Wątpię, ba nawet napiszę są niedorozwinięci!Premiera jest 18 grudnia 2015(żebyście nie czekali miesiąca, roku, lub stulecia). Seans ma się zacząć o godzinie 00:01,czyli JEDNĄ MINUTĘ PO PÓŁNOCY, przed premierą będą pokazy!ZROZUMIELI?!
Benton