Wybrany wątek opinii
Czy ci co wstawili te dwa komentarze umieją myśleć?Wątpię, ba nawet napiszę są niedorozwinięci!Premiera jest 18 grudnia 2015(żebyście nie czekali miesiąca, roku, lub stulecia). Seans ma się zacząć o godzinie 00:01,czyli JEDNĄ MINUTĘ PO PÓŁNOCY, przed premierą będą pokazy!ZROZUMIELI?!
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Drogi " Benton" kiedy Ci niedorozwinięci jak piszesz dwaj komentujący pisali swoje komentarze to nie było "Wydarzenie rozpocznie się już 17 grudnia o 22.30." tego zdania. Autor wstawił je własnie po ich komentarzach, wiec daruj sobie obrażanie innych. pozdrawaim
Do moderacji
Odpowiedz
0
0