Wybrany wątek opinii

@Gall anonim zrób lepsze i pokarz, a jeśli wystawiasz Swoją opinię to mniej odwagę robić to nieanimowo. Autor pokazał swój utwór tak jak On to widział. Mnóstwo tu malkontentów którzy krytykują nie mając podstawowej wizji, i to przez nich osoby wstawiajace tu swoje prace zaczeli blokować komentarze. Krytyka jest ważna, ale tylko ta konstruktywna.
Nikar (2026.05.31)
@Nikar - Ostatnie zdjęcie jakie umieściłem w jakimkolwiek konkursie jest tu : m. info. elblag. pl/index. php?id=news_&wybrano=23109 Jest tam też moje imię i nazwisko. Od tego czasu nic nie wrzucam, między innymi dlatego, że takie „kwiatki” wychodzą z poczekalni. Albo co ciekawsze wygrywają fotkę miesiąca (jak bodajże styczeń 2025) Chętnie Nikar zobaczę Twoje zdjęcia i poznam Twoje imię i nazwisko.
(2026.05.31)
@Nikar - Co do konstruktywnej krytyki - Autor umieścił na zdjęciu mnóstwo niepotrzebnych elementów. Jego zainteresowanie skupiło się na jednym elemencie (donica z kwiatami) a resztę kompozycji pozostawił przypadkowi. Przez to w kadrze panuje chaos dodatkowo wzmocniony nienaturalnymi kolorami m. in. nieba. O kompozycji pisano tu już setki razy, więc nie będę się nad tym rozwodził.
Sfobodnyy Grzegorz (2026.05.31)
Powrót do komentarzy