Wybrany wątek opinii
@Gall anonim zrób lepsze i pokarz, a jeśli wystawiasz Swoją opinię to mniej odwagę robić to nieanimowo. Autor pokazał swój utwór tak jak On to widział. Mnóstwo tu malkontentów którzy krytykują nie mając podstawowej wizji, i to przez nich osoby wstawiajace tu swoje prace zaczeli blokować komentarze. Krytyka jest ważna, ale tylko ta konstruktywna.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Nikar - Ostatnie zdjęcie jakie umieściłem w jakimkolwiek konkursie jest tu :
m. info. elblag. pl/index. php?id=news_&wybrano=23109
Jest tam też moje imię i nazwisko.
Od tego czasu nic nie wrzucam, między innymi dlatego, że takie „kwiatki” wychodzą z poczekalni. Albo co ciekawsze wygrywają fotkę miesiąca (jak bodajże styczeń 2025)
Chętnie Nikar zobaczę Twoje zdjęcia i poznam Twoje imię i nazwisko.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Do moderacji
Odpowiedz
3
0