UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Nikar - Co do konstruktywnej krytyki - Autor umieścił na zdjęciu mnóstwo niepotrzebnych elementów. Jego zainteresowanie skupiło się na jednym elemencie (donica z kwiatami) a resztę kompozycji pozostawił przypadkowi. Przez to w kadrze panuje chaos dodatkowo wzmocniony nienaturalnymi kolorami m. in. nieba. O kompozycji pisano tu już setki razy, więc nie będę się nad tym rozwodził.
Sfobodnyy Grzegorz