UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nikar - Co do konstruktywnej krytyki - Autor umieścił na zdjęciu mnóstwo niepotrzebnych elementów. Jego zainteresowanie skupiło się na jednym elemencie (donica z kwiatami) a resztę kompozycji pozostawił przypadkowi. Przez to w kadrze panuje chaos dodatkowo wzmocniony nienaturalnymi kolorami m. in. nieba. O kompozycji pisano tu już setki razy, więc nie będę się nad tym rozwodził.
Sfobodnyy Grzegorz