Wybrany wątek opinii
Rak oczu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Takie są kwiaty. Patrzysz i aż boli.... Tylko chyba to nie Elbląg ani zdjęcie z wakacji. Chyba, że?; )
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@PiorunKulisty - Jest to zdjęcie zrobione z tych wakacji - 15 km od Elbląga. Róża to dla mnie najpiękniejszy kwiat.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Justyna44 - Twoja róża jest piękna. Masz szansę, skoro maczki przechodzą i dostają wysokie noty😆
Do moderacji
Odpowiedz
0
0