Wybrany wątek opinii

Rak oczu.
(2025.07.06)
Takie są kwiaty. Patrzysz i aż boli.... Tylko chyba to nie Elbląg ani zdjęcie z wakacji. Chyba, że?; )
PiorunKulisty (2025.07.14)
@PiorunKulisty - Jest to zdjęcie zrobione z tych wakacji - 15 km od Elbląga. Róża to dla mnie najpiękniejszy kwiat.
Justyna44 (2025.07.15)
@Justyna44 - Twoja róża jest piękna. Masz szansę, skoro maczki przechodzą i dostają wysokie noty😆
Lipeczka (2025.07.15)
Powrót do komentarzy