UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Takie są kwiaty. Patrzysz i aż boli.... Tylko chyba to nie Elbląg ani zdjęcie z wakacji. Chyba, że?; )

PiorunKulisty

Anuluj