UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Takie są kwiaty. Patrzysz i aż boli.... Tylko chyba to nie Elbląg ani zdjęcie z wakacji. Chyba, że?; )
PiorunKulisty
Takie są kwiaty. Patrzysz i aż boli.... Tylko chyba to nie Elbląg ani zdjęcie z wakacji. Chyba, że?; )
PiorunKulisty