Róża lśniąca nocą (Krzewsk)
Fot. Justyna
Ocena Czyteln. 2,5/10
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Rak oczu.
Takie są kwiaty. Patrzysz i aż boli.... Tylko chyba to nie Elbląg ani zdjęcie z wakacji. Chyba, że?; )
PiorunKulisty (2025.07.14)
@PiorunKulisty - Jest to zdjęcie zrobione z tych wakacji - 15 km od Elbląga. Róża to dla mnie najpiękniejszy kwiat.
Justyna44 (2025.07.15)
@Justyna44 - Twoja róża jest piękna. Masz szansę, skoro maczki przechodzą i dostają wysokie noty😆
Lipeczka (2025.07.15)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca