Ogłoszenia
Katalog
Imprezy
Repertuary
Rozkłady
NaWynos
Poczekalnia 07 '25
Róża lśniąca nocą
(Krzewsk)
Fot.
Justyna
Ocena Czyteln.
2,5
/
10
A moim zdaniem...
A moim zdaniem...
Rak oczu.
(2025.07.06)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Pokaż ten wątek
Takie są kwiaty. Patrzysz i aż boli.... Tylko chyba to nie Elbląg ani zdjęcie z wakacji. Chyba, że?; )
PiorunKulisty
(2025.07.14)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Pokaż ten wątek
@PiorunKulisty - Jest to zdjęcie zrobione z tych wakacji - 15 km od Elbląga. Róża to dla mnie najpiękniejszy kwiat.
Justyna44
(2025.07.15)
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Pokaż ten wątek
@Justyna44 - Twoja róża jest piękna. Masz szansę, skoro maczki przechodzą i dostają wysokie noty😆
Lipeczka
(2025.07.15)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Pokaż ten wątek
Dodaj zdjęcie
Laureaci konkursu
Fotka miesiąca
A moim zdaniem...