UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@PiorunKulisty - Jest to zdjęcie zrobione z tych wakacji - 15 km od Elbląga. Róża to dla mnie najpiękniejszy kwiat.

Justyna44

Anuluj