UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@PiorunKulisty - Jest to zdjęcie zrobione z tych wakacji - 15 km od Elbląga. Róża to dla mnie najpiękniejszy kwiat.
Justyna44
@PiorunKulisty - Jest to zdjęcie zrobione z tych wakacji - 15 km od Elbląga. Róża to dla mnie najpiękniejszy kwiat.
Justyna44