Niewielka postać, długa historia. (Elbląg, Stare Miasto)
Fot. OstatniDzieńLata
Ocena Czyteln. 3,3/32
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

z tego pieca maki nie będzie
Na pewno, na pewno, pewnie, jasne, zobaczymy, czas pokaże...
LegiaWarszawa (2026.05.17)
Chyba miało być "z tego pieca chleba nie będzie" - ale ogólnie przyznaję rację o bezcelowości focenia piekarczyków.
AntyPiekarczyk (2026.05.19)
Zdjęcie z poczekalni o tytule "Piekarczyk na nocnym spacerze po starówce (Elbląg)" zadebiutowało już w maju 2025 pod tym samym tytułem. Czyli mamy drugie podejście. Nieładnie tak oszukiwać :(
AntyPiekarczyk (2026.05.19)
@AntyPiekarczyk - jak to możliwe jak zdjęcie zostało wykonane w maju 2026 ? :)
Oba zdjęcia są identyczne te bieżące i te z maja 2025
AntyPiekarczyk (2026.05.19)
Podobna sytuacja - do konkursu wchodzi zdjęcie publikowane w Lutym 2025 i o tym samym tytule. Ktoś robi sobie żarty. A co robią Akademicy - chyba śpią.
AntyPiekarczyk (2026.05.20)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca