Wybrany wątek opinii

Zdjęcie z poczekalni o tytule "Piekarczyk na nocnym spacerze po starówce (Elbląg)" zadebiutowało już w maju 2025 pod tym samym tytułem. Czyli mamy drugie podejście. Nieładnie tak oszukiwać :(
AntyPiekarczyk (2026.05.19)
@AntyPiekarczyk - jak to możliwe jak zdjęcie zostało wykonane w maju 2026 ? :)
(2026.05.19)
Powrót do komentarzy