Wybrany wątek opinii
Zdjęcie z poczekalni o tytule "Piekarczyk na nocnym spacerze po starówce (Elbląg)" zadebiutowało już w maju 2025 pod tym samym tytułem. Czyli mamy drugie podejście. Nieładnie tak oszukiwać :(
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@AntyPiekarczyk - jak to możliwe jak zdjęcie zostało wykonane w maju 2026 ? :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0