UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chyba miało być "z tego pieca chleba nie będzie" - ale ogólnie przyznaję rację o bezcelowości focenia piekarczyków.

AntyPiekarczyk

Anuluj