UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zdjęcie z poczekalni o tytule "Piekarczyk na nocnym spacerze po starówce (Elbląg)" zadebiutowało już w maju 2025 pod tym samym tytułem. Czyli mamy drugie podejście. Nieładnie tak oszukiwać :(

AntyPiekarczyk

Anuluj