UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zdjęcie z poczekalni o tytule "Piekarczyk na nocnym spacerze po starówce (Elbląg)" zadebiutowało już w maju 2025 pod tym samym tytułem. Czyli mamy drugie podejście. Nieładnie tak oszukiwać :(
AntyPiekarczyk
Zdjęcie z poczekalni o tytule "Piekarczyk na nocnym spacerze po starówce (Elbląg)" zadebiutowało już w maju 2025 pod tym samym tytułem. Czyli mamy drugie podejście. Nieładnie tak oszukiwać :(
AntyPiekarczyk