Plac Słowiański
Fot. Łukasz Grzmociński
Ocena Czyteln. 2,0/45
A moim zdaniem...

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Masakra. Po co taki efekt? Ani to ładne ani efektowne. .. Beznadzieja.
Zdegustowany Wspoxxx (2010.03.15)
No fakt, trochę razi - kolory plus efekt equalizacji. .. hmm. .. trochę przesadzone ale. .. mi sie kojarzy z plakatami, cos w tym jest.
Azael (2010.03.16)
Pierwsza myśl - nie jest potrzebny ten ciemny dół i latarnia. Ale nie - dobrze, że tak jest. Nie przejmuj się tym zdegustowanym (że "nie ładne"). Taka kreacja, ingerencja jak w tym obrazie zawsze wzbudza pytania - zdjęcie to czy już nie zdjęcie? Pan Zdegustowany nosi zdaje się jedynie słuszny patent na to co jest fotografią i jaki pomysł jest dobry i słuszny?
andrz2009, (2010.03.17)
bardzo mi się podoba ta surrealna optyka :)
sola (2010.03.22)
Każda grafika powstała w wyniku światła, które przeszło przez dziurkę lub obiektyw jest FOTOGRAFIĄ !!!. Inna jest kwestia efektów działania różnorakich technik, które doprowadzają tą "grafikę - fotografikę" do ostatecznego kształtu. Dawno temu w latach 70 tych pewien Pan profesor medycyny z Gdańska (nie pamiętam niestety nazwiska) w szpitalu dziecięcym zorganizował wystawę grafik utworzonych przez dzieci. Grafiki te wykonano na wywoływanym papierze światłoczułym naświetlanym uprzednio przez np. liście lub dotykanych rączkami dzieci moczonymi w utrwalaczu. Wyniki były zaskakujące. Opinie artystów fotografików zrzeszonych w PZAF jednoznacznie wskazywały, że są to fotografie. Dlatego uważam, że grafiki których początkiem było światło są zdecydowanie FOTOGRAFIAMI. Pozdrawiam.
krzychp (2010.03.23)
Pan Zdegustowany uznaje, że mu się to nie podoba i nie obawia się wyrażać swoich opinii. Uznaję również, że to co widzi nie jest dobre w rozumieniu - nie jest to dobra fotografia. A zwłaszcza efekty, których użyto bez konkretnego sensu. Nie wystarczy pokręcić saturacją i kontrastem by z czegoś uzyskać zdjęcie. Według mnie jest to praca na poziomie osoby, która dopiero co niedawno rozpoczęła zabawę z programami graficznymi i ekscytuje ją każdy uzyskany efekt. Ale ja się nie znam; )
Woytass (2010.03.24)
A poza tym Ja i Pan zdegustowany to jedna i ta sama osoba.
Woytass (2010.03.24)
A Pan Woytass umie z sensem suwać suwakami, prawda? I czuje, czy zdjęcia są sensowne czy bezsensowne, prawda? Do tego jest niezwykle odważny, prawdziwy bohater - pisząc, że robimy bezsensowne zdjęcia, prawda?
andrz2009. (2010.03.24)
Z chęcią posłucham więc jaką historię opowiada na tym zdjęciu zastosowanie takiego efektu. Jaki był cel jego zastosowania?
Woytass (2010.03.30)
Że tak się wtrącę - efekty nic nie opowiadają, opowiada zdjęcie, elementy zdjęcia, obiekty na nim się znajdujące (z takimi czy innymi efektami lub bez), ale nigdy sam efekt.
Azael (2010.03.30)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca