UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pan Zdegustowany uznaje, że mu się to nie podoba i nie obawia się wyrażać swoich opinii. Uznaję również, że to co widzi nie jest dobre w rozumieniu - nie jest to dobra fotografia. A zwłaszcza efekty, których użyto bez konkretnego sensu. Nie wystarczy pokręcić saturacją i kontrastem by z czegoś uzyskać zdjęcie. Według mnie jest to praca na poziomie osoby, która dopiero co niedawno rozpoczęła zabawę z programami graficznymi i ekscytuje ją każdy uzyskany efekt. Ale ja się nie znam; )

Woytass