UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pierwsza myśl - nie jest potrzebny ten ciemny dół i latarnia. Ale nie - dobrze, że tak jest. Nie przejmuj się tym zdegustowanym (że "nie ładne"). Taka kreacja, ingerencja jak w tym obrazie zawsze wzbudza pytania - zdjęcie to czy już nie zdjęcie? Pan Zdegustowany nosi zdaje się jedynie słuszny patent na to co jest fotografią i jaki pomysł jest dobry i słuszny?

andrz2009,