Zdjęcie z poczekalni o tytule "Piekarczyk na nocnym spacerze po starówce (Elbląg)" zadebiutowało już w maju 2025 pod tym samym tytułem. Czyli mamy drugie podejście. Nieładnie tak oszukiwać :(
Podobna sytuacja - do konkursu wchodzi zdjęcie publikowane w Lutym 2025 i o tym samym tytule. Ktoś robi sobie żarty. A co robią Akademicy - chyba śpią.
A moim zdaniem...