Życzenia spełniają się...

2
13.07.2006
Wielokrotnie wysuwany przez nas postulat konieczności budowy w Elblągu nowoczesnego Kina Panoramicznego, doczeka się wreszcie realizacji, informował Dziennik Bałtycki z 13 lipca 1956 r.
OZK mianowicie na początku br. rozpocząć ma pracę przy budowie tego rodzaju obiektu, który usytuowany będzie przy ul. Winnej. Liczni kinomani elbląscy mogą zatem odetchnąć z ulgą; nareszcie...
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Czy 50 lat temu podawali informacje z czasu przeszlego w czasie przyszlym? Bo jak cos ma rozpoczac budowe kina na poczatku bierzacego roku, skoro mamy lipiec?
CodziennyPortelowiec (2006.07.14)

info

0  
  0
no i gdzie to kino? tak długo je budują? :D
hmmm (2006.07.14)

info

0  
  0