Zepsuty zegar

1
04.12.2006
Godziny i minuty oskarżają brakorobów, informował Dziennik Bałtycki z 4 grudnia 1956 r.
Zegar na gmachu Prezydium MRN w Elblągu, stosunkowo niedawno zreperowany, płata w dalszym ciągu figle. Wskazuje różne godziny – na właściwą nie może niestety nigdy – trafić. Wydaje się, że przeprowadzająca reperację firma zabawiła się w brakoroba, niemniej musi w końcu zegar doprowadzić do porządku. Czekamy.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

-a na bramie targowej byl nie oswietlony i blednie wskazywal godziny
(2006.12.06)

info

0  
  0