Niejeden przecież chciałby uzupełnić swe urządzenie jakimś brakującym sprzętem, albo zgoła urządzić swe mieszkanie na nowo.
Niestety, zaopatrzenie, przeszło 75-tysięcznego Elbląga w meble jest ogromnie skąpe. Parę szaf z kompletu, kilka wybrakowanych tapczanów – to tylko można kupić bez trudu, ale nabycie czegoś ładnego, według gustu i potrzeby, o tym przeważnie można tylko marzyć.
Z meblami w całej Polsce jest nienajlepiej. Ale czy przypadkiem w Elblągu nie mamy ich aż przesadnie mało?
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter