UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O ile pamiętam sklep z meblami znajdował się na ul. 1-go Maja, tam gdzie późniejszy EMPIK. Była tam w głębi sklepu taka półokrągła, bardzo charakterystyczna wnęka. Sklep miał swój klimat, do dziś go pamiętam - Danuta