Pozwoli to na zwiększenie telefonów o tysiąc numerów. Równocześnie zakończy się rozpoczęta w 1958 roku rozbudowa sieci telefonicznej w rejonie ulic: Beniowskiego, Giermków, Dzierżyńskiego, Grunwaldzkiej i Armii Czerwonej. Umożliwi to załatwienie zaległych zgłoszeń o założenie aparatów telefonicznych, co dotychczas było wykluczone ze względu na nadmierne obciążenie istniejących przewodów.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter